Комплексні інженерні
рішення для компетентних людей!

Дивитися
3D-модель котельні

Допоміжне обладнання для котелень

Наша продукціяДопоміжне обладнання для котелень

Особистий контакт – запорука кращої ціни!


Консультація по телефону 099-077-68-14
Щодня котельні працюють для вироблення необхідної теплової енергії, що дозволяє робити життя оточуючих людей більш комфортним, прийнятним. Варто лише залишити цю споруду без належної уваги з боку фахівців, як рівень ККД помітно знизиться.

Насамперед, це всілякі поломки деталей, на що слід моментально реагувати відповідним чином. Найкраще це робити за допомогою придбання найновіших комплектуючих для котелень, що зручно зробити завдяки нашому підприємству КЗТО.

Наше допоміжне обладнання для котелень виготовляється з якісних матеріалів, використовуючи напрацювання провідних європейських фахівців. Величезний внесок у розвиток цієї галузі зробили вітчизняні співробітники, які щодня розвивають актуальні методики, доводячи їх до досконалості. Приємно тішить потенційних клієнтів той факт, що на допоміжне обладнання для котелень ціна залишається в межах доступності.Різновиди допоміжного обладнання, що застосовується до котелень:

  1. Циклони. Також відомі, як золоуловлювачі. Це очищувачі повітря, що використовуються для усунення всіляких домішок, зважених частинок з газу. Для таких конструкцій властиві два режими роботи: інерційний, гравітаційний.
  2. Циклони-утилізатори. Утилізатор тепла характерний наявністю вбудованого двоходовим жаротрубним теплообмінником. Таке допоміжне обладнання котельні забезпечує якісне очищення газу від різних шкідливих домішок, додатково забезпечуючи підігрів повітря завдяки тепловій енергії газу, що йде.
  3. Димососи. Дані конструкції спрямовані на раціональне споживання палива, збільшення сумарного ККД котла паралельно стежачи за виставленням оптимального температурного балансу теплоносія.
  4. Шнекові завантажувачі. Ці завантажувачі чудово справляються із завданням, коли потрібно забезпечити стабільне надходження паливних продуктів для котелень.
  5. Димоходи. Дане допоміжне обладнання котельної установки використовується для відведення шкідливих випарів (дим, гар), що виробляються в процесі експлуатації котлів.
  6. Насосне обладнання. Покликане ефективно доставляти нагріту воду для обігріву житлових приміщень від котельні.
  7. Частотники для димососів. Збільшують швидкісні показники вентиляторів, знижуючи рівень шуму, підвищуючи загальний ККД.

КЗТО – надійне допоміжне обладнання для організації роботи
котельних установокЗавдяки нашим спеціальним пропозиціям, бажання допоміжне обладнання котелень купити тільки посилиться. Обов'язково зв'яжіться з нашим менеджером, якщо потрібно уточнити важливу інформацію щодо покупки або технічних параметрів продукції, що цікавить.

НАЙКРАЩІ ЦІНИ У НАС!
ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

+38 (067) 56-121-56, +38 (063) 796-85-33, +38 (099) 077-68-14

З повагою та надією на співпрацю!
Комерційний директор ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання» (КЗТО)
АЛДОШИН АНДРЕЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ