Комплексні інженерні
рішення для компетентних людей!

Дивитися
3D-модель котельні

ТОВ "ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання" (КЗТО)

Доброго вам дня! Вас радий вітати ТОВ «Коростенський завод теплотехнічного обладнання» (КЗТО), що спеціалізується на виготовленні бойлерів та акумуляторних ємностей. Сьогодні на зміну старовинним пічкам приходять традиційні котли і котли піролізні для опалення. Останній варіант відрізняється більш сучасною та ефективною роботою, оскільки оснащений автоматичними системами опалення. Ми пропонуємо Вам звернути увагу на такий корисний у наші дні апарат, як піролізний котел, що працює на твердому паливі.

Примітним є те, що таке обладнання здатне працювати протягом доби на одне або два завантаження ресурсів, забезпечуючи мінімальні витрати тепла. Ще однією перевагою даного агрегату є доступність палива та максимальне використання його. Тверде паливо (брикети, дрова, вугілля) згоряє без залишку, забезпечуючи колосальну потужність та високий ККД.



Надійні економічні котли від Коростенського заводу
теплотехнічного обладнання



Наш завод випускає сьогодні якісні та прогресивні котли (Коростень), здатні працювати навіть на біомасі (брикетах із соломи, тирси, торфу, лушпиння соняшника, тріски та іншої сировини). ), що є справжнім порятунком для охочих забезпечити власне житло теплом та заощадити при цьому.

Серед продукції, яку випускає наше підприємство, Ви зможете знайти:

  • побутові твердопаливні котли;
  • промислові твердопаливні котли;
  • модульні теплогенератори (котельні);
  • промислові газові котли;
  • модульні газові котельні;
  • допоміжне обладнання для котелень;
  • буферні ємності (теплоакумулятори);
  • і багато іншого.

Таким чином, розташований у місті Коростень завод котли випускає для приватних осіб, цілих домоволодінь, комерційних та промислових підприємств – для всіх, хто прагне енергетичної незалежності.



Ефективне обладнання від Коростенського заводу – максимум економії
тепла та ресурсів!



Звертаємо Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день наше підприємство є провідним експертом у галузі енергетичної незалежності та ефективності. Відповідно, Коростенський Завод Теплотехнічного Устаткування (сайт якого Ви зараз переглядаєте) пропонує найбагатший асортимент високоякісної апаратури та комплектуючих елементів, а також різноманітні допоміжні товари.

Важливо відзначити, що наше підприємство теплотехнічної апаратури випускає продукцію, використовуючи досвід та інноваційні технології Європейських країн. Саме завдяки цьому аспекту Коростенський Завод Теплотехнічного Обладнання (Дніпро) займає сьогодні провідні позиції в Україні на ринку твердопаливних опалювальних котлів.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день ми не тільки здійснюємо виробництво та продаж опалювальних агрегатів, наші фахівці допомагають зробити правильний вибір обладнання. Тому, звернувшись до наших послуг, Ви зможете придбати піролізні котли на дровах, а також отримати кваліфіковану консультацію та допомогу щодо інтеграції апаратури в систему опалення. Ми не тільки виконаємо необхідні проектні роботи, а й проведемо їхню експертизу.

Окрім іншого, ми виконуємо повноцінний комплекс монтажних та будівельних робіт, що дозволить впровадити енергоекономічні котли на брикетах на будь-якому об'єкті. Акцентуємо Вашу увагу на тому, що ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування нашої продукції.



НАЙКРАЩІ ЦІНИ У НАС!
ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

+38 (067) 56-121-56, +38 (063) 796-85-33, +38 (099) 077-68-14

З повагою та надією на співпрацю!
Комерційний директор ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання» (КЗТО)
АЛДОШИН АНДРЕЙ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ